Ziyadesiyle Rahat

Bu kış o kadar fazla etek kombini yaptım ki, neredeyse pantolon giymeyi özledim diyeceğim :) Tabi bu stil seçimimde etkili olan en büyük neden, kara kışta pantolon üzerine giyebileceğim uzun triko kazak alternatiflerinin beni tatmin edecek durumda olmaması. Ne o çok sevdiğimiz hazır giyim markalarında, ne de yeni nesil tesettür firmalarında gün içerisinde rahatlıkla kombinleyebileceğim, aynı zamanda sıcak tutacak ve vücut hatlarını belli etmeyecek minimal modellere rastlayamadım. Bu sebeple etek kombinleri benim için çok kurtarıcı oldu.

Neyse ki bu kışın başında terzime birkaç farklı modelde etek siparişi de vermiştim. Jean eteğim bunlardan biri. Hemen her renkle uyumlu olduğu için, kolaylıkla kombin yapmama imkan veriyor. Özellikle kısa kazaklar ve balıkçı trikolarla bir arada kullanmak için ideal.

Dünden kalan bu stilde, oversize kabanım ve beni mutlu eden tüm renkler üzerimde. Zaten bir süredir topuklu ayakkabıların şehir efsanesi olduğuna kendimi inandırmış durumdayım :) Bu sebeple rahatlığa ziyadesiyle alıştım.

Balıkçı Triko, Oversize Kaban: KOTON , Etek: ÖZEL DİKİM , Çanta: BEYMEN , Şal: ARMİNE , Saat: GIORGIO ARMANI , Ayakkabı: FLOWER

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir