Yeşil, Mavi, Somon

kapak

Kısacık molalar olmasa İstanbul’a adapte olmak zor. Özellikle benim gibi bir deniz sevicinin yosun kokusuna doyacağı sahilleri ara ara ziyaret etmesi şart. Daha önceleri de tatil için tercih ettiğimiz Yalova’nın sakin beldeleri bu isteği yanıtlamaya yetiyor, şimdilik. Özellikle İstanbul’a yakın mesafede olması ve kadınlara yönelik plajları barındırmasıyla, rahatça deniz keyfi yapmak isteyen pek çok kişinin de ilgisini çekmiş durumda.

Tatilin yakını da uzağı da, kısası da uzunu da makbul tabii, ama valiz hazırlamak için aynı şeyi söyleyemek zor değil mi :) “Tatile giderken yanımıza hangi kurtarıcı parçaları almalıyız” konusuna şurada yanıt vermiştim, belki o işinize yarayabilir.

Bugünkü postun konusuysa örnek teşkil etmesi bakımından paylaşmadan geçemeyeceğim bir stil önerisi; gömlek tunikler! Tatile giderken bu hayat kurtarıcı parçaları valizinizin herhangi bir köşesine sıkıştırmanızı şiddetle tavsiye ederim. Şık duruşlarının yanı sıra, o kadar rahatlar ki; altına basic parçalarla, jean ya da renkli pantolonlarla kombinlemek, giymek  ve çıkmak yalnızca 5 dakikanızı alıyor. Henüz dolabınızda bir adet yoksa, edinmek için çok geç değil ;)

foto1

foto2

Tunik: AYBİKESTİL , Ayakkabı: Markafoni , Çanta: BURBERRY , Şal: AKER, Bileklik: KOTON , Yüzük: Bakırköy Pasajlar

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir