Yaz Demek, Elbise Demek

tesettür moda bloğu büşra erdoğan toraman

Efil efil, ferah mı ferah yazlık elbiselerin vakti geldi. Daha doğrusu eli kulağında, gelmek üzere. Nitekim ben de uzun süren elbise suskunluğumu bozup, renk cümbüşü bir tanesini dolabıma ekledim. Hem bayram üstü bu kombin, elbise tercih edecekler için fikir olur diye düşündüm. ( Bu arada gerçekten hala bayramlık kültürünü yaşatanlara hayranım. Bu özel güne, aileye, kendine saygının bir ifadesi; çocukluk heveslerine özlem bir nevi <3  )

Bu renkli elbiseyi çok severek giydim gerçekten. Hem enerjisi yüksek, hem de duruşu güzel. Boyu benim için fazla uzun olduğu ve  henüz kestiremediğim için, bir stil hilesi olarak kemerle kullandım. Fakat kemersiz hali de çok yalın ve hoş duruyor. Son zamanlarda kollu elbiselerden çok, kolsuz elbiselerin ön plana çıktığını görmüşsünüzdür. İçine farklı renklerde üstler giyerek, farklı bir stil oluşturabiliyorsunuz. Fakat elbise çok renkli olunca, içine giyeceğiniz parçanın daha sade göze batmayan bir renk olması gerekiyor.

Ben de bundan ilham alarak hem hareketli hem kolay bir kombin yaptım. Gün içerisinde bana eşlik ettiği için, altına spor ayakkabılar tercih ettim. Fakat bu elbise ortamına göre; babet, topuklu, sandalet gibi modellerle de tercih edilebilir.

Siz yaz gelince elbiseleri tercih ediyor musunuz ? Ne tarz modelleri seviyorsunuz merak ediyorum ?

Instagram ‘dan yazın ya da kombin yaparken kararsız kaldığınız noktalar olursa sorun konuşalım ♥

Sevgiler!

çok renkli tesettür elbise

yazlık tesettür elbise

tesettür elbise kombini

uzun tesettür elbise kombini

yazlık tesettür kombin detay

Elbise: T’DEE CONCEPT ,  Gömlek : KOTON , Çanta: MANGO , Şal: KAYRA , Sneaker: ADİDAS

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

3 Comments Yaz Demek, Elbise Demek

 1. omer

  Merhaba büşra hanım Şanlıurfa’dan ömer,
  Geçtiğimiz yıllarda bir internet sitesi çalışmamız olmuştu bilmiyorum hatırlarmısınız yaklaşık 6 yıl oldu bayan tesettür giyim üzerine tanıtım sitesi, Halen üretim yapıyormusunuz bayan tesettür giyim üzerine, yapıyorsanız internet üzerinden sizin ürünlerinizi satmaya talibim.
  Saygılarımla
  Ömer YAKAN

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir