beylikdüzü escort

Yaz Demek, Elbise Demek

0

Efil efil, ferah mı ferah yazlık elbiselerin vakti geldi. Daha doğrusu eli kulağında, gelmek üzere. Nitekim ben de uzun süren elbise suskunluğumu bozup, renk cümbüşü bir tanesini dolabıma ekledim. Hem bayram üstü bu kombin, elbise tercih edecekler için fikir olur diye düşündüm. ( Bu arada gerçekten hala bayramlık kültürünü yaşatanlara hayranım. Bu özel güne, aileye, kendine saygının bir ifadesi; çocukluk heveslerine özlem bir nevi <3  )

Bu renkli elbiseyi çok severek giydim gerçekten. Hem enerjisi yüksek, hem de duruşu güzel. Boyu benim için fazla uzun olduğu ve  henüz kestiremediğim için, bir stil hilesi olarak kemerle kullandım. Fakat kemersiz hali de çok yalın ve hoş duruyor. Son zamanlarda kollu elbiselerden çok, kolsuz elbiselerin ön plana çıktığını görmüşsünüzdür. İçine farklı renklerde üstler giyerek, farklı bir stil oluşturabiliyorsunuz. Fakat elbise çok renkli olunca, içine giyeceğiniz parçanın daha sade göze batmayan bir renk olması gerekiyor.

Ben de bundan ilham alarak hem hareketli hem kolay bir kombin yaptım. Gün içerisinde bana eşlik ettiği için, altına spor ayakkabılar tercih ettim. Fakat bu elbise ortamına göre; babet, topuklu, sandalet gibi modellerle de tercih edilebilir.

Siz yaz gelince elbiseleri tercih ediyor musunuz ? Ne tarz modelleri seviyorsunuz merak ediyorum ?

Instagram ‘dan yazın ya da kombin yaparken kararsız kaldığınız noktalar olursa sorun konuşalım ♥

Sevgiler!

Elbise: T’DEE CONCEPT ,  Gömlek : KOTON , Çanta: MANGO , Şal: KAYRA , Sneaker: ADİDAS

Paylas.

Yorum Bırak