Vücut Şekline Göre Kıyafet Seçimi

seklinegoresec2

Doğru giyinmek, vücudunuzu tanımakla başlar !  Bugün kadınların pek çoğunun yaptığı stil hataları, vücutlarını tanımadan giydikleri yanlış kıyafet tercihlerinden kaynaklanıyor. Her kadının öncelikle yapması gereken, hangi bölgesinde ne fazlası var, bunu iyi analiz etmek ve bu analizin gereklerine göre giyinmek. Örneğin, basen kısmında fazlalığı olan bir kadın, dikkati bu kısma çekecek kıyafetler giyerse, olduğundan çok daha iri görünecek, bu da kendisi için hayal kırıklığına sebep olacaktır. Oysaki bazı kurallara dikkat ederek, vücudunuzla barışabilir ve doğru giyinmeyi öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku

1 Tarz 3 Kombin / Robalı Elbise

Tek bir tarzı 3 ayrı mekana uyarlamak için doğru rengi ve kumaşı tercih etmeli, kıyafetimizi doğru ayakkabı ve çanta ile kombinlemeliyiz.

1 tarz 3 kombin

 Bugünün -1 Tarz 3 Kombin- önerisi, robalı bir elbisenin ofis, günlük ve parti kullanımına uyarlanmış hali. Siyah beyaz elbiseyi, siyah bir çanta ve sivri burun kafesli ayakkabılar ile iş yaşamında kullanabilirsiniz. Pembe çiçekli elbise, bir akşam üzeri arkadaşlarla kahve içmek için buluşulduğunda giyilebilir. Payet ve taş detaylarla süslenmiş sarı elbise ise, fiyonk kondurulmuş bir çanta kombinlenebilir ve parti kombini olarak dolaplarımızdaki yerini alabilir.