Spora Meyyalim

SAMSUNG CSC

Spor kıyafetleri sever misiniz ? Spor yapmayı sever misiniz diye sormadım; çünkü Türkiye ortalaması bunun yanıtını, her 115 kişiden birinin evet diyeceği yönünde gösteriyor ;) Bu ayrı bir postun konusu olsun, ama biz asıl sorumuza gelelim; evet spor kıyafetleri.

Tesettürlü bayanlar için yıllardır büyük bir soru işareti olarak kalan bu konuya, yeni nesil firmalar açıklık getirdiğinden beri kişisel olarak spora olan hevesim arttı diyebilirim ;) Hafta sonu yürüyüşlerimde ya da ufak çaplı (ama çok ufak :p) koşularımda da olsa, tercih edebileceğim tesettüre uygun eşofmanlar; alt ve üst grup spor ürünler beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Henüz sektöre çok yeni adım atmasına rağmen, tesettür giyimdeki büyük boşluğu farkeden “Latifa” bu mutluluğumdaki en büyük rolü kapmış durumda. Neden derseniz; bu kadar dar bir alanda, bu kadar tasarım odaklı ürünler üretmek, her sezon kendini yenilemek, takdir edilesi bir işçilik, malzeme ve kumaş kalitesine sahip olmak her firmanın harcı değil.

Latifa ‘nın yeni koleksiyonundaki her parçayı ayrı ayrı inceledim. Ve hepsine hayran kaldım. En beğendiğim yanıysa, günlük giyimde de tercih edilebilecek basic tarzda ürünlerin olması. Çok beğenerek aldığım, bu panço tarzı ürünü (bir nineteen olmasam da :p) kız arkadaşlarımla buluşurken jean pantolonum ve kısa botlarımla kombinleyerek rahatlıkla kullanabildim. Benim gibi, rahatına düşkünlükte başı çekenlerdenseniz, Latifa’nın yeni koleksiyonuna göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Panço: LATİFA , Çanta: GUESS , Şal: KAYRA , Bot: SHOEMIX

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir