Pazartesi, Ağustos 26

beylikdüzü escort

Söz ve Kız İsteme Töreni İçin Tesettür Giyim Önerileri

0

Söz ve Kız İsteme Töreni ‘nde Ne Giyilir ?  Bu gerçekten önemli bir konu, çünkü hayatımızın en önemli günlerinden biri. Yıllar sonra çocuklarınıza miras kalacak güzel fotoğraflar çıkacak ortaya. Ailenin tüm bireyleri ve tüm sevdikleriniz yanınızda olacak. Dolayısıyla bütün gözler de üzerinizde olacak. Eşinizin, kayınvalideniz ve kayınpederinizin önünde hanım hanımcık güzel bir gelin adayı olmanız gerekiyor : )

Her şeyi bir kenara bırakalım, o gün seçeceğiniz kıyafetin içinde gerçekten mutlu olmanız gerekiyor. Tabi bazı önemli detaylara da dikkat etmelisiniz. Elbisenizin fazla dekolte olmaması, boyu, duruşu, vücut hatlarınızı çok belli etmemesi gibi bir takım kriterlere dikkat etmenizde fayda var..

Bu aralar, söz törenim var ne giymeliyim, nasıl giymeliyim ? soruları gelmeye başlayınca, bu konuda bir video çekmek istedim.

Bu videoda yakın zamanda söz merasimi olacak gelin adayları için tesettür giyim önerilerinde bulunuyorum. Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan o günde en doğru elbiseyi seçmek için videoya göz atmanızı tavsiye ederim 🙂

Paylas.

Yorum Bırak