Yaz Çiçekleri

kapak

Merhaba Haziran, Merhaba Yaz !

Görmüş olduğunuz bu yaz çiçekleri; yeni haftaya enerji dolu başlamama sebep oldukları gibi, canlı renkleri ile de günüme ve kombinime ilham verdiler. Sarı ve morun muhteşem birlikteliğine eşlik eden papatyalarsa yazın ilk gününü benim için keyifli hale getirmeye yetti de arttı ;)

Siz nasıl görüyorsunuz bilmem ama; ben bu mevsimi naif, dingin ve romantik bahardan; gizemli, eğlenceli ve unutulmaz anılara bir geçiş olarak görüyorum. Dostlarla yapılan tatil planlarını, haritada çizilen seyahat rotalarını, uzun ve keyifli bahçe sohbetlerini, akşam yürüyüşlerini, kısacası bana yazı anımsatan pek çok şeyi şimdiden hayal etmeye başladım bile :)

Ve tabi bu anıların hepsinde bana eşlik edecek yaz gardrobumu da oluşturmaya başladım. Geçen yazdan kalan renkli parçalar en ön sıra yerlerini alırken, yeni sezonun öne çıkan renklerine de şans tanıyorum. Limon sarısı bunlardan biri 🍋

Ürünlerini yeni keşfettiğim HLD Triko yaza girerken pratik ve stil sahibi ürünleri ile kalbimi cezbetti. Gün içerisinde tercih edebileceğiniz uzun yazlık gömleklerini, akşam serinliğinde rengarenk incecik trikoları ile kombinleyebilirsiniz. Beğendiğim birkaç model var ki, giymek için sabırsızlanıyorum :)

HLD Triko ‘nun yaz koleksiyonundan seçtiğim bu uzun sarı hırkayı ise çok sevdiğim mor ile bir araya getirdim. Yazın başlangıcı için harika bir renk skalası oldu, ne dersiniz ? ;)

1

2 5

4

3Hırka ve Tunik: HLD Triko , Şal: KAYRA

Fotoğraf: Adem Eser 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir