beylikdüzü escort

Mucizeler Güzeldir

0

Hiçbir blog yazısını yazarken, bu kadar zorlandığımı, bu kadar heyecanlandığımı bilmem.

Yazıp yazıp siliyorum, durup durup gülümsüyorum 🙂

İçimde tarifsiz bir heyecan, umut, mutluluk.

Aynaya her baktığımda gördüğüm, bugünkünden daha güzel günlerin geleceğini bana hatırlatan gittikçe büyüyen bir göbüş ve mucizelere inandıran, yeni yeni hissetmeye başladığım o muhteşem kıpırtılar.. Bugünlerde ben böyleyim.

Günlerdir, hatta haftalardır neden buralar öksüz kaldı, paylaşımlar neden azaldı, eskisi kadar neden ortalarda görünmüyorum; işte sebebi içimde büyüyen bu minicik kalp <3

Uzun süredir bu tatlı heyecanımı sizlerle paylaşmayı arzuluyordum. Ancak kendimi hazır hissetmeyi bekledim sanırım. Şimdi dönüp bakıyorum da, biz kızımla yolu yarılamışız bile 🙂 Zaman çabuk geçer diyorlardı inanmıyordum, 23. haftamıza girmişiz!

Şimdilik ilerleyen süreçte beni neler bekliyor bilmiyorum dostlar. Bu tarifsiz, benim için çok yeni, hatta acemi bir şekilde girdiğim yolda, sevdiklerimden ve sizden aldığım güç ile ilerleyeceğim. Bilmediğim çok şey var, öğreniyorum. Her okuduğuma, her duyduğuma ve kulaktan dolma bilgilere itimat etmemeye çalışıyorum. Hele hele internetteki gereksiz bilgiler ansiklopedisi niteliğindeki paylaşımlarla canımı sıkmamaya çalışıyorum. Olabildiğince sakin ve keyifli bir gebelik geçirmeye çalışıyorum 🙂

Daha fazla yazmak, daha fazla paylaşmak geliyor içimden. İlerleyen günlerde ilk aylar nasıl geçti, onları da ayrı bir postta anlatmak istiyorum.

Yorumlarınızı, bilgilerinizi, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bir aday olarak, genç annelerden öğreneceğim çok şey var.

Bir de sevginizi, duanızı ve maşAllahınızı eksik etmeyin lütfen. Umarım bu tarifsiz duyguyu tatmak isteyen herkese Allah tez vakitte güzel haberler öğrenmeyi nasip etsin.

Bizden sevgilerle 🙂

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Pembe Elbise: ÖZEL DİKİM , Kolye: YARGICI , Şal: İPEKOZA , Ayakkabı: H&M

Paylas.

Yorum Bırak