beylikdüzü escort

Modest Giyimde Ulaşılabilir Kalite Mümkün Mü ?

0

Giyim arayışında eminim hepimizin zaman zaman şikayet ettiği konular oluyor. Bunlardan belki de en başta geleni ; piyasadaki ucuz, nefes almayan polyester kumaşlarla tasarlanan ve fahiş fiyatlara satılan ürünler.

Önceleri, özellikle modest giyimde çok fazla alternatifin olmadığı dönemlerde, firmaların bizlere sunduğu ürünleri fazla seçeneğimiz olmadığı için satın almak durumunda kalıyorduk, bu bir gerçek. Sonralarda sektörün gelişmesi, alternatiflerin çoğalması ve bir giyim kültürünün oluşması ile aslında daha bilinçli tüketiciler olmaya başladık.

Biz bilinçli tüketiciler olmaya başlayınca, alacağımız ürünün içeriğine, duruşuna, kumaşına, fiyatına daha fazla dikkat etmeye başladık. Bir üründen maksimum performansı beklerken, aynı zamanda fiyat olarak da ulaşılabilir olmasını istiyoruz. Bence bu bizim hakkımız 🙂 “Ulaşılabilir Kalite” derken de aslında bunu kastediyoruz.

Uzunca bir süredir, ben de kişisel olarak alışveriş konusunda bir bilinçlenme dönemindeyim diyebilirim. Bu konuda; hem alışveriş yaparken nelere dikkat ettiğimi, hem de piyasadaki beğendiğim, alışveriş yaptığım markaları zaman zaman sizlerle paylaşıyorum. Minik Terzi de onlardan biri. Hem de uzun süredir..

2014 ‘ten bu yana, ölçülü giyimi tercih eden kadınlar için, bahsettiğim “Ulaşılabilir Kalite” konusunda fazlaca kafa yoruyorlar. Minik Terzi olarak kendilerini konumlandırdıkları yer; tam da beklentimizi karşılayacak şekilde; günümüzün geçici moda algısının ötesinde, zamansız parçalar üretmek. Bunu yaparken, içinde özgür hissedeceğimiz kalıpları ve piyasadaki doğal içerikli kumaşları kullanıp, ürünlerin kalitesini maksimuma taşırken; fiyatlarını minimalde tutuyorlar.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz;  natürel tonlarda dökümlü parçalar, abartıdan, boncuklardan, pullardan uzak bir yalınlık arıyorsanız Minik Terzi ile tanışmanızı tavsiye ederim 🙂

Hele hele hepimizin alışveriş arayışında olduğumuz şu bayram öncesi dönemde, yeni çıkardıkları Ferah Yaz Kolekisyonu ‘na  mutlaka göz atın. Ben instagram hesaplarında görüp keşfettim. Özellikle bu koleksiyondaki keten, viskon, pamuk, tencel gibi doğal lifleri kullanarak ortaya çıkardıkları ferah tasarımlar fazlasıyla iyi. Tunik, trençkot, elbise, ferace, etek, pantolon.. Aradığınız her çeşit ürün için farklı seçenekler bulacağınıza eminim. Ama fazla geç kalmayın derim, zira markayı yakından tanıyanlar bilir, genelde stokları çok çok hızlı tükeniyor 🙂  Sonuçta doğal kumaşlarla üretilmiş, rahat, dökümlü ve ulaşılabilir fiyatta bir trençkot gördüğümüzde hepimiz almak isteriz 🙂

Minik Terzi ürünlerine online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ya da daha yakından görmek isteyenler, Büyük Beşiktaş Çarşısı No:29 ‘daki adreslerini ziyaret edebilirler.

Paylas.

Yorum Bırak