Merhaba Salopet  

3F7A0154 copy

Eğer 90’larda büyümüş bir çocuksanız, Grup Vitamin’i, walkman’de müzik dinlemeyi, Hugo ve Tolga Abi’yi, gazeteden çıkan bebek maketlerini, tetrisi, sarı kapaklı telefon rehberini, Trt’deki 7 Numara’yı ya da Power Rangers’ı hatırlamak yüzünüzde her an bir tebessüme yol açabilir :) Günümüz teknoloji çocuklarını gördükçe hafiften içi burkulan biri olarak, bu yılları yad etmekten, anlatmaktan hep keyif alırım.

Tabi bir tek bunlar değil, saymakla bitmez; 90’ların kıyafetleri de bir başka konudur :) Apartman topuk ayakkabılar, kasket şapkalar, ayaklı taytlar, şort etekler ve daha nice kendine has kıyafeti ile 90’ların stili apayrıdır.

Bugün yüzümü gülümsetense, bohem duruşuyla 90’ların benim için en vazgeçilmez parçası; salopetler! Bu yılların çocuğuysanız, üzerinizden hiç çıkarmadığınız en az bir adet salopet’iniz vardır eminim : ) Sevindirici olan, modanın geçmişten kopya çekerek sevdiğimiz kıyafeleri günümüz yorumu ile yeniden bize sunması. Bu yeşil salopet elbiseyi, sanırım bu yüzden çok sevdim. Hem 90’ları hatırlatacak kadar retro; hem gün içinde; davette, toplantıda, alışverişte, kullanacak kadar modern. Bu tarz bir parça da önemli olansa, içine giyeceğiniz gömlek ya da bluz. Eğer daha klasik bir görünüm isterseniz, ipekli gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Ben günlük bir kullanım için, içine düz siyah renkli bluz tercih ettim. Böylece modeli de ön plana çıkarmış oldum.

5

3F7A0141 kopya

4

3F7A0247 copy

 Salopet Elbise: B’S BUTİK SİMGE , Çanta: FOREVER NEW, Şal: KAYRA , Gözlük: CHRISTIAN DIOR 

Fotoğraf: Adem Eser

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

1 Comment Merhaba Salopet  

  1. Pingback: Tesettür Salopet Elbise - BUSRA ERDOGAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir