Masalsı

kapak

Kapak karesini çektiğimizde dilimizin ucunda ilk beliren kelime bu oldu; “masalsı” .

Her gün gelip geçtiğimiz yolların üstünde, aslında dikkatimizi çekmeyen güzellikler ve masalsı bir detay olabiliyor. Tamamen doğru açıdan bakmakla alakalı. Yaşam da tam olarak böyle bir şey zaten.

Çok sıradan bir günün, çok sıradan bir saatinde akşam üzeri yürüyüşünü yapan insanların arasında hissettiklerim tam olarak buydu. Elimde kitabım, birkaç satır okumak niyetinde idim. Bir anda ortam güzelleşti sanki. Ya da her gün gelip geçtiğim o yerlerin ne kadar güzel olduğunu farkettim. Öyle ki ağaçların arasından yüzüme düşen güneş bile destekliyordu bu güzelliği. Yaşamak; hissetmek, görmek, işitmek, koklamak kadar büyük nimet var mı dünyada!

Tamam tamam fazla kaptırmıyorum kendimi :) Şu satırları okurken eşimin “yine büründün hayalperest kimliğine” dediğini duyar gibiyim :) Napayım, ben de böyle tipik bir yay burcuyum işte. Her ortama anlam kazandırmalıyım :)

Bu arada Adem’le bu kareleri çekmeden hemen önce, bu sıradan günde üzerime hızlıca geçirdiğim HLD Triko ‘nun ekoseli gömleği de konsepte ayrı yakıştı sanki. İstesem bu kadar denk gelir miydi bilmem :) Birkaç farklı rengini de almıştım, ben en iyisi yakın zamanda onları da ayrı ayrı giyip buraya günün aynı saatinde geleyim. Bence güzel fikir :p

Sevgiler.

1

2

3

4

Ekose gömlek: HLD TRİKO , Eşarp: AKER , Çanta: PIECES , Sneakers: FLOWER

Fotoğraf: Adem Eser 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir