Kimono Kimono

kapak2Keyifli bir Pazartesi gününden herkese merhaba :) Henüz sendromunuz %100 ‘e ulaşmamışken derin bir nefes alın, sabah kahvenizi yudumlayın ve hafif bir tebessümle hafta başının tadını çıkarmaya bakın. Posta kutunuzda biriken maillere, organize edilecek işlere, yapılacak toplantılara odaklanın.

Çok bulutlu, az güneşli ama en azından serin bir hafta bizi bekler. Havaların dengesiz durumu, her sabah yaşadığımız ‘geleneksel ne giysem törenleri’ni daha da şenlendiriyor. “Topuklu mu giysem, yağmur yağar mı, yanıma hırka alayım mı, akşam üşür müyüm, ay çok sıcak bu kalın mı olur” gibi soruları bilmem kaçıncı kez kendimize soruyoruz bu havalarda. Sanırım en ideali pratik giysiler. Belki bir hırka, rahat ayakkabılar ve renkli pantolonlar tercih edilebilir.

Kara bulutlar havada dolaşadursun, henüz yağmur yağmadan biraz önce çekilmiş bu hafta sonu fotoğrafları size ilham olabilir diye düşündüm. Kırmızı pantolonum ve çiçek baskılı kimono tarzı hırkam ile hem yaza uygun hem de ani hava değişimlerine hazırım.

1

2

3

4

Pantolon: KOTON , Kimono: BEBE , Bluz: Özel Dikim , Ayakkabı: JABOTTER NİŞANTAŞI , Çanta: ACCESSORIES , Şal: İPEKEVİ

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir