Pazartesi, Ağustos 26

beylikdüzü escort

Kayseri’de Bir Kadın Girişimi: Huuri Butik

0


Sizlerinde bildiği gibi son birkaç yıldır butik giyim anlayışı, tesettürlü hanımlar arasında bir hayli revaçta. Çok değil, bundan 4 sene öncesinde binbir uğraş ve eziyetle ulaşabildiğimiz tesettür giyim ürünleri, artık neredeyse mahallemize kadar gelmiş durumda. Her gün birbiri ardına açılan butikler, sektördeki büyük bir boşluğu doldururken; çalışan ve modern hayatın içindeki kadınlar için de büyük bir kolaylık sağlıyor. Zira, hem onlarca farklı markanın bir arada olması bakımından; hem de zincir mağazalarda görmeye alışık olmadığımız satıcı ile müşteri arasındaki o samimiyetin kurulması bakımından, yeni alışveriş trendinin lokal butikler olduğunu söyleyebiliriz.

Ve işin sevindirici yanı bu butikler yalnızca büyük ve kalabalık şehirlerde değil, Türkiye’nin hemen hemen her noktasında yer almaya başladı. Özellikle Anadolu’nun gözde şehirlerinden biri olan Kayseri’nin de bu anlamda öne çıktığını söyleyebiliriz. Gerçekten de hep duymuşumdur, Kayseri’deki hanımların ince bir giyim zevkine sahip olduğunu. Bu zevke en doğru şekilde hitap etmek için yola çıkmış Huuri Butik’in sahibesi Huri Kıranatlı da aynı şeyi söylüyor.

Biraz bahsetmek gerekirse; Huuri Butik, Huri Kıranatlı ve eşi tarafından 3 sene evvel Kayseri’de kurulmuş. Önceleri küçük bir girişim; bir hobi iken, kısa zamanda dost oldukları müşterileri, samimiyet ve doğru hizmet kaliteleri sayesinde hızla büyüyerek bugün Kayseri’nin en elit butiği haline gelmişler.

Mağaza 2 katlı ve 4 bölümden oluşuyor. Tesettürlü hanımların tercih ettiği pek çok markaya ulaşmak mümkün. Mascara, Baqa, Anna, Qupra, Hanzade, Senna, Ayzers, Tdee, Tusso, Mejj, BNN, Hilal Oğuzkan, Nars bunlardan birkaçı. Ayrıca butikte takı ve mücevharat bölümleri de mevcut.

Biliyoruz ki Kayseri’deki kadınların büyük bir kısmı muhafazakar ve tesettürlü kişiler, özellikle genç nüfus da çok fazla. Bu anlamda bu kitleye yönelik modern ve şık ürünleri bir araya getiren, böyle bir butiğin varlığı büyük bir ihtiyaç diyebiliriz.

Huuri Butiğin Kayseri’de isminden fazlasıyla söz ettirmesinin ve başarısının arkasında başka kriterler de var. Öncelikle mağaza konsepti, doğru ürün seçimi ve doğru lokasyon. Ek olarak müşteri memnuniyeti de gelince, başarı kaçınılmaz olmuş.

İşin bir güzel yanı da, Huuri Butik çalışanları, mağazanın yanı sıra, sosyal ağları da çok etkili bir şekilde kullanarak, müşterilerine 24 saat hizmet anlayışını benimsemişler. Hem şehir içinden, hem şehir dışından sipariş alıyorlar.

Bu şekilde hizmet kalitesi yüksek butikleri tüm illerimizde görmeyi arzuluyoruz. Özellikle de kadın girişimcilere yönelik teşvik ve imkanların arttığı şu dönemde, iş hayatına atılmak isteyen herkesin Huri Kıranatlı Hanım gibi girişimcileri örnek alması dileğiyle..

Son olarak; Huuri Butik’le ilgili detaylı bilgi için websitelerini ziyaret edebilirsiniz: www.huuributik.com

Ayrıca sosyal medya hesaplarından takip ederek, beğendiğiniz ürünü sipariş etme imkanını da yakalayabilirsiniz:

www.instagram.com/huributik

www.facebook.com/Huuributik

Paylas.

Yorum Bırak