Kayra’dan Çanta Koleksiyonu

Tesettür giyim firmalarının aksesuar alanında farklı atılımlar yapmalarını mutlulukla karşılıyorum. Zira müşteriyi yakalamak ve tabiri caizse tam donanımlı hizmet verebilmek için koleksiyon genişletmek bir gereklilik haline geldi. Tabi sırf koleksiyonumda aksesuar olsun deyip, ucuz kalitede ve işçilik yoksunu ürünleri müşterilerine sunan firmaları bu konunun dışında tutuyorum. Hatta bunu biraz misafir ağırlamaya benzetiyorum; evine gelen misafir için yemeğe harikulade özen gösterip “aman canım yemek için o kadar uğraştım, tatlım da kötü olsun” demek gibi bir durum :) Koleksiyonun her bir parçasını bütünün bir parçası olarak görmek ve aynı özeni göstermek gerekiyor. Keşke bu konunun önemini anlayıp; gerek eşarp, gerek çanta/ayakkabı kategorileri için ayrı bir tasarımcı ekip oluşturabilseler firmalarımız.

Bu konuda #Kayra ‘yı yine ve yeniden tebrik edeceğim. Geçen sezondan bu yana aksesuar konusunda ciddi bir gelişme kaydettiklerini düşünüyorum. Hem takipçi yorumlarından, hem de kendi gözlemlerimden bunu açıkça söyleyebilirim. Önce eşarp koleksiyonu ile güzel bir giriş yaptı, akabinde çanta koleksiyonunu sundu müşterilerine. Bu sezonki çantaları da gerçekten başarılı. Her birine aşık oldum. Ayrı bir kreatif ekiple çalıştıklarını da bildiğimden, açıkça söyleyebilirim ki #Kayra bayrak yarışında en önde giden markalardan biri.

Geçen haftalarda bu şık çantalarla keyifli bir dış mekan çekimi gerçekleştirdik hatta. Çekim esnasında instagram‘dan birkaç görsel paylaşmıştım, gelen yorumlar ne kadar beğenildiğini gösteriyordu. Retouch’lı halleri elime geçtiğine göre, şimdi en beğendiğim birkaç görseli daha paylaşabilirim sizlerle.

Daha fazlası için: http://bit.ly/1ILvAuS

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir