İstanCOOL

blog2

Keyifli bir Pazartesi gününden herkese merhaba!  Her ne kadar pek çok kimse için bugün bir sendrom olarak varlığını sürdürse de, bu sabah benim için öyle değil. Dua ve bereket ayı Ramazan’ın 3 günündeyiz. Bu yeni haftanın hepimize güzellikler getirmesini temenni ediyorum.

Diğer yandan pek çok festival ve etkinlik yazın en değerli şu günlerinde, takipçileri ile buluşmaya devam ediyor. Bu etkinliklerden biri olan ve bu sene 4.sü düzenlenen İstanbul Kültür ve Sanat Festivali – ISTANCOOL geçtiğimiz haftalarda dopdolu bir programla gerçekleşti. Moda, sanat, edebiyat, müzik gibi alanlarda önemli isimlerin ağırlandığı festival geride güzel anlar bıraktı.

blog1

Bense ISTANCOOL t-shirt ‘ümle bu festival havasını bir süre daha devam ettirmeye niyetliyim ;) Sokak stilini yansıtan detayları seviyorum. Kombinime eşlik eden Aybikestil salaş hırkam gardrobumun yeni gözdelerinden. Özellikle yazlık dokusu takdire şayan. Bu tarz uzun parçalar şu sıralar çok trend. Kullanımı da pratik; giy ve çık. Üstelik düz tabanlı ayakkabılara da topuklulara da yakışıyor, sizce ? :)

blog3

blog4

Hırka: AYBİKESTİL , Pantolon: KAYRA , Eşarp: AKER , Çanta: KOTON , Ayakkabı: JABOTTER SHOES

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir