Çarşamba, Haziran 26

beylikdüzü escort

İstanbul’un Bayanlara Özel En İyi Spor Salonu

0

Yeşiltopuklar’la Kahve Arası serisinin ilk durağında, İstanbul’un bayanlara özel en iyi spor ve güzellik salonu Aysfit’i sizler için keşfettim. Yaz öncesi forma girmenin ve sıkılaşmanın öncelikli adımı; elbette hareket etmek. Uzun yürüyüşler ve sağlıklı bir beslenme bazen yeterli gelmeyebilir, bunun için kendi vücut tipinize özel çalışmalarla bunu desteklemekte fayda var. 

Biz muhafazakar bayanlarınsa en büyük sorunlarından biri, tabii ki karma spor salonları. Piyasada bu sorunumuza çözüm getiren salonların sayısı oldukça az. Mevcut olanlar da yeterli donanıma sahip değil.

İşte Aysfit ’i piyasadaki diğer salonlardan ayrıştıran, tam donanımlı salonları ve işinde uzman personelleri. Ayrıca tüm kadrosunun bayan hocalardan oluşması ve günün her saatinde hizmet vermeleri de cabası 😉

Vücut egzersizleri, kardiyo, fitness, zumba, yoga ve pilates gibi spor aktivitelerinin yanında, Aysfit’in cilt bakım bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. Videonun sonunda güzel bir sürpriz de sizi bekliyor 😉 

Paylas.

Yorum Bırak