Hayat Kurtaran Siyah Etek

SAMSUNG CSC

Kendi tarzımı hep “salaş” olarak tanımlarım. Bol sweatshirt ‘ler, uzun hırkalar, trikolar, penye bluzler tam benliktir. Jean olan ne varsa bayılırım. Askılı çantalar en büyük kurtarıcımdır. Yaz oldu mu bir çift bez ayakkabı, kış oldu mu kısa bootie’lerim olmadan yapamam. İçinde rahat hareket edebileceğim her şey dostumdur kısacası.

Değerli misafirler, buraya kadar bir yay burcunun klasik özelliklerini okudunuz. Şimdi asıl konumuza dönebiliriz ;)

Sezon başında aramaya başladığım o hayat kurtaran siyah eteği en nihayetinde buldum. Ve bulduğumdan beri “bir siyah etek kaç farklı şekilde giyilir” sorusunu akademik düzeyde inceliyorum diyebilirim :p Mesela acil dışarı çıkacağım üzerine hop bir kazak, ofise gideceğim üzerine hop bir gömlek, toplantıya gideceğim üzerine hop bir blazer ceket. Yani bir siyah etek tahmin ettiğinizden çok daha fazla işe yarayabiliyor.

Son hafta sonu kombinim de, benim için son günlerin favori parçası olan bu siyah etek ve salaş hırka ikilisinden oluşuyor. Gri ve siyaha eşlik eden rengi ise vişne çürüğü kaşkoldan (eşimin dolabından aşırdığım:p) ve kısa botlarımdan alıyorum. Minik askılı çantam ve düz renk eşarbım da tamam. Tek eksiğim fotoğraf makinem. Onu da boynuma asıp İstanbul’u turlamaya başlayabilirim ;)

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Hırka:PULL&BEAR , Etek:KOTON , Çanta:FOREVER NEW , Ayakkabı:DERİMOD , Eşarp:AKER , Kaşkol:KARACA , Gözlük:BURBERRY 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir