beylikdüzü escort

Hardal Sarısı Hangi Renk İle Kombinlenir ?

0

Sonbahar deyince aklımıza ilk olarak kuruyan ve dökülen yapraklar gelir. Yemyeşil doğanın yavaş yavaş sarıya dönüşüne her zaman hayran kalmışımdır. Aynı zamanda yeni bir sezonun da habercisidir sonbahar. Heyecanla beklediğimiz koleksiyonlar, büyük bir titizlik ve emekle hazırlanan modellerin vitrinleri doldurması.. İşte yılın en sevdiğim zamanları!

Sonbahar-kış sezonuna girdiğimiz şu günlerde vitrinlerde baharat tonlarını görmeye de hazır olun. Tabi sonbahar koleksiyonlarının vazgeçilmezi, ilhamını doğadan alan hardal sarısının yerini ayrı tutmak lazım. Adeta bu mevsime özel bir renk; içinde hüznü ve heyecanı aynı anda barındırıyor bence.

Peki bu rengin kullanımı nasıl olur ? Hardal sarısının bana göre en uyumlu olduğu 6 renk ile 6 farklı kombin önerisi hazırladım. Umarım sizlere de ilham verir 😉

Hardal Sarısı Hangi Renk İle Kombinlenir ?

1. Siyah/Hardal: 

Hardal sarısını siyah ile kombinlemek her zaman doğru sonuç verir. Koyu zemin üzerinde hardal sarısının canlılığı öne çıkar. Risksiz, kolay ve asil bir uyum için bu kombinasyonu deneyin.

2. Taba/Hardal:

Taba ve hardal uyumunu daha çok aksesuarlar ile yakalamayı seviyorum ben. Şık deri bir çanta, deri kayışlı bir saat, oxford stili ayakkabılar ve hardal sarısı pantolon ile elegan bir sonbahar stili oluşturabilirsiniz.

3. Gri/Hardal:

Hardal sarısının uyumlu olduğu bir diğer renk gri. Şık pilise bir eteği gri salaş hırkanız ile bir araya getirerek zıt bir stil oluşturun. Janis Joplin gözlükleriniz, hareketli takılar, kalın topuk ayakkabılar ve askılı minik hardal sarısı çanta ile genç ve grunge görünmek mümkün.

4. Yeşil/Hardal:

Ağaç yeşili ve hardal sarısı, en sevdiğim renk uyumlarından biri. Kombininiz ile öne çıkmak ve enerji yaymak için ideal. Jean pantolonunuz, bağcıklı ayakkabılarınız ve yeşil triko tuniğinizi, hardal sarısı çanta kombinleyin. Sonuçtan memnun kalacaksınız 🙂

5. Lacivert/Hardal:

Ve laciverti ele alalım. Koyu zemin üzerinde hardal sarısının ne kadar güzel durduğunu daha önce siyahta test etmiştik. Şimdi aynı uyumu lacivertle yakalama zamanı. Bu defa altın rengi takılarınızdan da yardım alın, güzel bir görünüm yakalayacaksınız.

6. Bordo/Hardal:

Sonbaharla beraber baharat tonlarını görmeye hazır olun demiştim. İşte onlardan biri bordo, hardal sarısı tunik ile bir arada fazlasıyla güzel. Söz konusu iki sıcak renk olunca, işin içine farklı bir renk katarak kombinimizi dengeli hale getirmek de kaçınılmaz oluyor. Ben beyaz pantolon tercih ettim; ama onun yerine jean de kullanabilirsiniz. Hatta koyu renk bir jean ile de fazlasıyla şık duracaktır.

Paylas.

Yorum Bırak