Hamile Abiye Stili

abiye hamile tunikKıyafet bulmakta en zorlandığım zamanlara girmiş bulunmaktayım. Özellikle her sabah ofise giderken kombin yapmak bir hayli zor olmaya başladı. Diyorlardı da çok o zamanlar pek ilgimi çekmiyordu bu cümleler; hamilelikte son aylara doğru giyim konusunda standarda bağlayacaksın diye. Artık ne demek istediklerini anlayabiliyorum :) 

Tamam, hadi günlük giyim neyse de, peki o özel günler ve geceler ? Hani o davetler, düğünler, dernekler.. İşte bu süreçte en zoru da onlara hazırlanmak. Piyasada hamile abiye giyim adı altında,  o kadar tasarım yoksunu ürünler var ki, sanki bu süreçte bizim şık olmaya hakkımız yokmuşçasına üretilmişler. Birileri bu konuya derhal ama derhal el atmalı!

Bu hafta sonu pek sevgili abimin nikahı için, haftalar öncesinden başlayan hazırlığımın sebebi de işte piyasaki tasarım yoksunu bu ürünler.. İstediğim tarzda, modern bir parça bulamayınca, çareyi özel dikimde buldum. Hemen koştum kumaşçıma bir kumaş beğendim. Ortaya böyle bir kombin çıktı ;)

Bir de şu sıralar giyim konusunda ne kadar zorlanıyorsam, ayakkabı konusunda da bir o kadar zorlandığımı söylemeliyim. Zira günden güne büyüyen o tontik eller, ayaklar kendi numaramdan büyük modellere bakar hale getirdi beni. Şimdiden 1.5 numara büyüdü bile ayaklarım :-O Aman Allah’ım bana neler oluyordu :) !

Şakası bir yana, sevgili anne adaylarına tavsiye niyetinde olsun bu stil.. Ben göbüşü hafif gizleyen modelleri daha çok seviyorum. Tok duruşlu kumaşlarla bunu sağlayabilirsiniz.

hamile tesettür abiye kombini

hamile tunik modelleri

hamile abiye kombini

Kaftan Tunik, Pantolon: ÖZEL DİKİM , Şal: KAYRA , Çanta: KOTON , Ayakkabı: DEICHMANN

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir