Gönül’ün Butiği

giriş

Gönül Kolat ‘ı ilk olarak bundan 4 yıl önce bir blog sayfasında keşfettim. Birbirinden şeker takılar tasarlamış, onları paylaşmıştı blogunda. Daha ilk andan itibaren renkli ve heyecanlı yapısını size yansıtan enerji dolu o kız; bugün kendine özgün keyifli tasarımlarını hayata geçirene kadar kim bilir kaçıncı kez ailesini ve çevresini karşısına almış, hangi badireleri atlatmış da isminden söz edilen bir tasarımcı haline gelmiş bilemezsiniz. Haa bunları ben uydurmuyorum tabii, o günleri tebessümle anarken, tam olarak şurada kendisi anlatıyor :)

IMG_8679

Başarısını, geçen haftalarda Bağdat Caddesi’nde açtığı yeni butiğiyle bir kez daha taçlandıran Gönül Kolat’ın İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, çiçek bahçesine dönen butiğinde inceleme fırsatı buldum.

IMG_8676

Gönül’ün koleksiyonunda en sevdiğim 1. şey; hem şık, hem de konforlu ürünlerden oluşması, oldu. Chic lady stilini andıran uzun volanlı parçalar, kabartma çiçeklerle işlenen şifon elbiseler favorilerimden.

IMG_8686

IMG_8680

Koleksiyonunun en sevdiğim 2. yanı da, belli bir zamana hitap etmiyor olması. İsterseniz gündüz koşuşturmacasında, isterseniz bir toplantıya giderken, isterseniz de bir akşam daveti için kendinize uygun bir parça bulmanız mümkün. Modadaki zamansızlık kavramının tam olarak karşılığını görebiliyorsunuz.

IMG_8677

IMG_8684

Bu arada Gönül Kolat #designerscorner projesi kapsamında, ürünlerini Aker Akasya ve Aker Canpark Avm Mağazaları’nda sergileyecek. Projenin lansmanı 29 Nisan 2014 tarihinde Aker Akasya’ da gerçekleşecek. Koleksiyonu merak edenler, Gönül Kolat’ın ürünlerine ulaşmak isteyenler bu adreslere de gidebilir.

IMG_8675

Gönül Kolat Bağdat Caddesi Adres: Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No:469/2 Kadıköy – İSTANBUL

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir