Cumartesi, Şubat 23

beylikdüzü escort

Eşarp Koruyucu Ürünler

0

Yeni sezonun en keyifli yanlarından biri de, markaların koleksiyonlarını destekleyecek farklı ürün gamlarını piyasaya sunmaları. Özellikle aynı ürün çeşidini satan rakip firmalar arasında, bir ayrışma tekniği olarak bu tarz uygulamalar gerekli. Armine de bu tekniği hayata geçiriyor. Eşarp ve şallarımızı uzun süre kullanmamızı sağlayacak 2 yeni ürünü piyasaya sürüyor.

Birincisi, muadillerini daha önce farklı firmalarda da gördüğümüz ipek eşarp şampuanı. Gün içerisinde eşarplarmıza sinen makyaj ve cilt yağı gibi lekeleri kolay bir şekilde çıkarmamıza yarıyor. Ben bu ürünün en çok kokusunu sevdim. Temizlik eşiği de hiç düşük değil. En sık kullandığım şallardan biri olan şiyah şalımda bu şampuanı denedim; hem lekeleri yok etti, hem de yumuşak bir doku sağladı. Tavsiye ederim.

Armine ‘nin bu sezon sunduğu ikinci ürün ise eşarp spreyi. Eşarbın kolay bir şekilde bağlanıp, kalıcı şekil alması amacıyla üretilmiş. Açıkçası bu ürün pek makul gelmedi bana; nitekim kullandığımda pek bir faydasını da göremedim. Eşarp açık halde iken ters yüzüne 40 cm mesafeden püskürtüp, ütüleyerek kullanıyorsunuz. Aynı işlemleri uyguladım, ancak bahsedildiği gibi, eşarbın kolay şekil almasını sağlamadığı gibi; daha da kötü şekil almasını sağladı : ) Niye böyle oldu bilmiyorum, umarım kullandığım eşarbın farklı bir marka olmasından falan kaynaklıdır. Ki böyle olması da pek doğru değil aslında : ) Fikir güzel, ancak etkisinin daha yüksek olmasını umuyorum.

İpek eşarplarımı nasıl temizlediğime şuradan ulaşabilirsiniz.

Paylas.

Yorum Bırak