Eşarp Koruyucu Ürünler

SAMSUNG CSCYeni sezonun en keyifli yanlarından biri de, markaların koleksiyonlarını destekleyecek farklı ürün gamlarını piyasaya sunmaları. Özellikle aynı ürün çeşidini satan rakip firmalar arasında, bir ayrışma tekniği olarak bu tarz uygulamalar gerekli. Armine de bu tekniği hayata geçiriyor. Eşarp ve şallarımızı uzun süre kullanmamızı sağlayacak 2 yeni ürünü piyasaya sürüyor.

SAMSUNG CSC

Birincisi, muadillerini daha önce farklı firmalarda da gördüğümüz ipek eşarp şampuanı. Gün içerisinde eşarplarmıza sinen makyaj ve cilt yağı gibi lekeleri kolay bir şekilde çıkarmamıza yarıyor. Ben bu ürünün en çok kokusunu sevdim. Temizlik eşiği de hiç düşük değil. En sık kullandığım şallardan biri olan şiyah şalımda bu şampuanı denedim; hem lekeleri yok etti, hem de yumuşak bir doku sağladı. Tavsiye ederim.

Armine ‘nin bu sezon sunduğu ikinci ürün ise eşarp spreyi. Eşarbın kolay bir şekilde bağlanıp, kalıcı şekil alması amacıyla üretilmiş. Açıkçası bu ürün pek makul gelmedi bana; nitekim kullandığımda pek bir faydasını da göremedim. Eşarp açık halde iken ters yüzüne 40 cm mesafeden püskürtüp, ütüleyerek kullanıyorsunuz. Aynı işlemleri uyguladım, ancak bahsedildiği gibi, eşarbın kolay şekil almasını sağlamadığı gibi; daha da kötü şekil almasını sağladı : ) Niye böyle oldu bilmiyorum, umarım kullandığım eşarbın farklı bir marka olmasından falan kaynaklıdır. Ki böyle olması da pek doğru değil aslında : ) Fikir güzel, ancak etkisinin daha yüksek olmasını umuyorum.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

7 Comments Eşarp Koruyucu Ürünler

 1. Merve

  Merhabalar. Benim İpek eşarbım da beyaz beyaz lekeler oluştu bir türlü lekeleri çıkaramıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

  Reply
  1. Busra ErdoganBusra Erdogan

   Merhaba. Beyaz lekeler derken ? Yanlış kullanım kaynaklı lekeler mi, yıkama sonrası lekeler mi ? Detay bilmeden fikir veremem ne yazık ki.. Sevgiler.

   Reply
 2. Çiğdem Keleş

  Mrblar ben de iki adet silk home eşarp var ama taftalari daha çok sevdim silk leri yumuşaklığından dolayı kullanamıyorum acaba ne yapsam da sertlestirsem tafta gibi yapsam fikriniz varmı teşekkür ederim

  Reply
  1. Busra ErdoganBusra Erdogan

   Merhaba, aldığınız eşarbın dokusunu bozmanızı çok tavsiye etmem, daha kötü bir sonuç elde edebilirsiniz. Kaldı ki ipeğin dokusu ile tafta çok farklı. Herhangi bir işlem uygulayarak sertleştirebileceğinizi zannetmiyorum :( Belki o eşarpları farklı şekilde değerlendirmeniz daha doğru olur, fular vs. olarak :)
   Sevgiler..

   Reply
 3. Sultan

  İpek eşarplarımın neredeyse hepsi bi kaç ay içind bozulmaya başladı yıkayan kötü kullanan biri değilimdir hiçbir çare bulamadım önünü saniyeler içinde durdururdum ve herkes nasıl yaptığımı sorardı şimdi mümkün değil yapamıyorum dalgalı ve bozuk duruyo bu yıl yeni bi ütü kullanmaya başladım altı seramik bundan kaynaklanıyo olabilir mi normalde iki haftada bir ütülerdim bu 4 aydır haftada bir ütüledim ama yine de neden olduğunu anlayamıyorum çünkü en yıpranmış en eski eşarpları bile durdururdum önceleri bir fikriniz var mı yardımcı olabileceğiniz bişey ? Lütfen..

  Reply
  1. Busra ErdoganBusra Erdogan

   Merhaba, yorumu yeni farkettim kusura bakmayın. Evet kendiniz de belirtmişsiniz zaten, kullandığınız ütü ile alakalı olabilir. Yoksa sık veya az ütülemekle alakası yok. En azından ben bu tarz bir sorunla karşılaşmadım bugüne kadar. Bir ihtimal yağmur altında kaldıysanız, bu da ipeğin yapısına zarar verebiliyor bilginize. İsterseniz eşarbı aldığınız markanın yetkilileri ile durumu görüşebilirsiniz, en doğru onlar yönlendirecektir.

   Çok sevgiler..

   Reply
 4. Pingback: İpek Eşarp/Şallar Nasıl Temizlenir ? - BUSRA ERDOGAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir