Designers Corner Bağdat Caddesi ‘nde

1

Bloga şöyle bir göz gezdirince, yazmayalı uzun zaman olduğunu farkettim. Düzenli olarak blog yazan insanlara gıpta ediyorum gerçekten. Aslında yazacak pek çok etkinlik, pek çok konu da birikti, ama şu sıralar  oturup yazmaya hiç fırsat bulamıyorum. Bir dahaki postun bu kadar geç kalmaması temennisi ile gecikmeli Desginer Corners etkinliğinden bahsetmek istiyorum.

Aker, Bağdat Caddesi Şubesi ‘nde yeni bir projeye imza attı geçtiğimiz günlerde. Biliyorsunuz, son zamanlarda Bağdat Caddesi ve Erenköy hinterlandı tasarım butikleri ve moda evleri ile anılmaya başlandı. Aslında bu yeni bir şey değildi o bölge için ama, işin daha mutaassıpçası yapılmaya başlandı diyelim. Benim de severek takip ettiğim ve ürünlerini kullandığım pek çok butik, tasarımcı bu civarda yer alıyor.

IMG_0776

Desginers Corner ‘ın ilk konuğu Kuaybe Gider konuşmasını yaparken.

Aker ‘in Bağdat Caddesi’nde mağaza açması bu anlamda güzel bir heyacan ve yenilik oldu bizler için. Designers Corner projesiyle bu heyecanı biraz daha körükleyen marka, açılışını Kuaybe Gider ‘le yaptı. Yeni koleksiyonundaki minimal ve trend parçalar, oversized ceketler, uzun trençkotlar, geniş bluzler ve pastel tonlardaki tunikler ile Kuaybe Gider bu köşeye çok yakıştı. Geometrik desenli geniş kesim trenç ve mint yeşili oversized ceketse koleksiyondaki favorilerim.

4

Tasarım çizgisini çok beğendiğim arkadaşım Kuaybe Gider’e başarılar diliyorum. Kendisiyle Aker Kadınlar Kulübü için bir röportaj gerçekleştirmeyi de ihmal etmedik. Röportajı ve lansman videosunu buradan izleyebilirsiniz.

2

Üstte Yeşiltopuklar ekibi. Altta sırasıyla Şüheda Aydın, Hülya Aslan, Tuba Karaca, Esra Keskin Demir

Marka tasarımcı işbirliğinde atılan bu güzel adımın devamının gelmesini temenni ediyorum. Özellikle genç tasarımcı arkadaşların desteklenmesi ve sektöre katkı sağlamaları adına, büyük firmaların öncülüğünde yeni projelerin devamını bekliyorum.

3_Fotor

Aker Ailesi’ne yeni katılan Sevgili Özlem Yılmaz ile

Lansman günü tercih ettiğim kombinimde tabii ki Aker esintileri vardı. Çift renkli asimetrik kesimli siyah beyaz tunik ve uzun trençkot günümü kurtaran parçalar oldu.

6

Trençkot&Tunik&Şal: AKER , Çanta: MANGO, Ayakkabı: 37 NUMARA, Kolye: YELSS ACCESSORIES

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

1 Comment Designers Corner Bağdat Caddesi ‘nde

  1. Pingback: Bağdat Caddesi Butikleri | Modasahne

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir