Denim Tulum

yeşil şal kombini

Yeni bir stil postu ile merhaba! Annelik şu sıralar hayatımda pek çok şeyi değiştirdiği gibi, stilimde de bazı değişikliklere sebep oldu. En başta bir “Victoria Beckham” olamadığım ve kucağımda çocuğum ayağımda 10 cm’lik topuklularla ele güne hava atamadığım için rahat ve topuksuz ayakkabılara geçiş yaptım. Sonra, her an her yerde açlık krizine girip, ortalığı ayağa kaldırabilecek potansiyelde bir bebeye sahip olduğum için uzun ve önü kapalı giysilere, elbiselere veda ettim. Sonra, sırf kombinimi tamamlıyor diye taktığım o minicik kibar çantalar yerine; içinde bilumum alt değiştirme örtüsü, bebek bezi, ıslak mendil ve yedek kıyafet barındıran kocaman çantaları tercih etmek zorunda kaldım.

Ve işte tüm bu bileşenler bir araya geldiğinde, böyle rahat bir stil çıktı ortaya. Bu denim tulumu çok beğenerek almıştım. Daha önce denim botlarımla bir araya getirmiştim. Bu defa kurtarıcım, kötü gün dostum Stan Smith’ler oldu. Ben içine mavi çizgili gömlek tercih ettim ama, her sene olduğu gibi bu sene de trend breton desenli bir başka basic bluzle de deneyebilirsiniz.

Şimdilik bu rahat stilden memnunum evet! Ama yine de önümüzdeki maçlara bakıyor ve gardrobumda beni bekleyen o şıkıdım kıyafetlere uzaktan göz kırpmıyor değilim ;) Bekleyip göreceğiz ;)

Sevgiler!

busraerdogancom stilbusraerdogancomstan smith lacoste detayaksesuar detayFotoğraf:  Büşra Bektaş Duran 
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir