Pazartesi, Ağustos 19

beylikdüzü escort

Çizgili Parçalarla Yapabileceğiniz 6 Farklı Kombin

0

Giyimde modern ve minimal tercihleri sevenlerin deseni çizgiler yani breton desenler; artık sezon tanımıyor. Hemen her sezon markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Casul şık ya da spor şık kombinlerinizde tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz üstlerden, eteklere, elbiselere, bluzlere, pantolonlara kadar pek çok parçada bu deseni görüyoruz. Peki çizgili desenli parçaları nasıl kullanabiliriz ? 

İşte çizgili parçalarla yapabileceğiniz 6 farklı kombin önerisi:

  1. Renklerin Hakimiyeti

Renklerin enerjisini stiline yansıtanlar için, renkli çizgili bir parça ve onu tamamlayan siyah&beyaz uyumu. İçine biraz daha renk katmak için de çantada farklı bir renk, hatta kontrast bir renk tercih edilebilir. Böylece çok göz yormayan ama enerji yayan bir görünüm elde edebilirsiniz.

2.Sofistike Bir Stil

Sofistike bir görünüm için en sevdiğim aksesuar fularlar. Bu kez çizgili gömleğinizi giyip boynunuza renkli bir fular takarak farklı bir look oluşturabilirsiniz. Siyah beyaz çizgili gömleklerle renkli pantolonları deneyin. Benim önerim hardal sarısı olacak. Ayrıca hardal sarısı ile yapabileceğiniz öneri kombinler için şu linke göz atabilirsiniz.

3. Günlük & Spor

Günlük giyimde spor parçaları tercih edenler için çizgililer yine tam bir kurtarıcı. Düz renk eteklerin üzerine giydiğinizde bir anda hoş bir görünüm ortaya çıkıyor. Bahar ayları için denim ceketlerden ve spor ayakkabılardan faydalanabilirsiniz. Şal tercihi olarak yüzünüze yakışan farklı bir rengi bu kombine dahil edin.

4.Şehirli & Entellektüel

Şehir hayatında, hızlı hayat temponuza uyum sağlayacak parçalarla kendinizi mutlu edin! Modern ve estetik bir görünüm için çizgili etekleri kullanabilirsiniz. Üzerine iddialı bir kırmızı ve kısa trençkotlardan faydalanabilirsiniz. Sırt çantanızın içine ise kısa molalarda okumak için kitabınızı koymayı da unutmayın : )

5. Dikine Çizgilierle Stil Hilesi

Daha uzun nasıl görünebilirim , sorusunun cevabı bir adet çizgili pantolonda gizli : ) Dikine çizgili desenli bir pantolonla boyunuzu uzun göstermek için küçük bir stil hilesi yapabilirsiniz. Bu kombini gün içine adapte etmek için, loaferler ve askılı çantaları kullanın.

6. Salopetler ve Jilelerle Kombinleyin

Bahar aylarının vazgeçilmezi jileler ve salopetler içine çizgili basic bluzler giyebilirsiniz. Renkli birkaç detay katıp ve spor ayakkabılarla tamamlayıp, okulda ya da hafta sonu buluşmalarında böyle bir kombin tercih edebilirsiniz.

Paylas.

Yorum Bırak