beylikdüzü escort

Bu Aralar Ankara

0

Zaman ne hızlı ilerliyor. “Taşınabiliriz, taşınacağız, taşınıyoruz” derken bir de baktık ki Ankara’dayız.. Hatta gelmişiz de, üzerinden 1 ay geçmiş.. Eskiler der ya, insan kuş misali diye. Ne kadar da doğru..

Ankara’ya taşınacağım fikrine kendimi alıştırmaya çok çalıştım. İstanbul gibi bir şehri bırakıp gelmek kolay değil zira. Tamam burası başkent ama İstanbul da payitaht yahu.. Neyse hayırlısı dedim, güzel niyetlerle yola çıktım. Güzel niyetlerle yola çıkınca da; güzellikler sizi buluyor bir şekilde. Taşınacağım haberini instagram ‘dan verdikten sonra burada oturan takipçilerimden çok güzel mesajlar aldım. O güzel dilekler ve dualar beni fazlasıyla mutlu etti gerçekten, hepsine gönülden teşekkür ediyorum.

Peki neden geldiniz diye soranlar oluyor. Kısaca eş durumundan diyelim 🙂  Bu aralar neler yapıyorum anlatmak gerekirse; kendimle başbaşa kalacağım çok bir vaktim olmadı desem yeridir.. Ev yerleştirmeydi, tatildi, festivaldi, gelen gidendi derken, yoğun bir tempoyla açılış yaptım bu şehirde.. Yeni yerler öğrenme telaşesindeyim bir de; yolları, mekanları.. Yandex kardeş sağolsun, gideceğim yere beni ulaştırıyor. Ama daha ayrıntılı öğrenmek için henüz Ankara haritasını önüme açıp bakmış değilim 🙂 Onu da en kısa zamanda yapacağım.. Ha aslında bir şehri keşfetmenin en güzel yolu otobüse ya da metroya atlayıp bir uçtan diğer uca gitmek, ama bizim Farah kızla bu fikir çok da kolay gelmiyor kulağa 🙂 Şimdilik bildiğim yerler, Balgat, Çukurambar, Göksu civarı. Bir de Sıhhiye tarafına gittim metroyla, o kadar. Bir elin 5 parmağını geçmiyor anlayacağınız 🙂 Artık yavaş yavaş öğreneceğiz napalım.

Burada şimdiden bir sürü güzel insanla tanıştım. Zaten sektörden ve işlerim dolayısıyla tanıdığım pek çok dostum vardı, fakat yenilerine de hayır demem 🙂 Ankara insanı çok misafirperver bu arada, en sevindiğim şeylerden biri de bu oldu..

Festival’de tanıştığım güzel insanlardan biri de Tuba ♥ Kendisi Ankara’nın iyi fotoğrafçılarından biri, özel gün çekimleri yapıyor. Doğum, düğün, parti fotoğrafları çekiyor.. Özellikle bebek çekimleri gerçekten çok minnoş 🙂 Instagram ‘dan sayfasını incelemelisiniz mutlaka. Buluştuğumuz bir gün Ankara’daki ilk çekimimi de kendisiyle yapmak varmış nasipte. Deklanşörüne sağlık!

Son olarak, Ankara’lı takipçilerimden gelen istek sonucu, bir de buluşma yapmaya karar verdim. Henüz gün ve saat belli değil, fakat belirleyip instagram üzerinden duyuracağım inşallah.. Çoluk cocuk, cümbür cemaat, gelin kaynana görümce, çay eşliğinde muhabbet etmek isteyenler bana instagramdan ya da buradan ulaşabilirsiniz 😉

Çok sevgiler!

Fotoğraf: Tuba Şahin Özbey 

Yer: Göksu Park 

Paylas.

Yorum Bırak