Bakırköy’de Yeni Bir Butik

SAMSUNG CSC

Bakırköy’ü çok severim. Hem merkezi konumda olması, hem aradığım her şeyi uygun fiyattan bulabileceğim uzuun bir alışveriş güzergahının olması, binbir türlü pasajı, her gün yenisini keşfettiğim ara sokaklarındaki takıcıları.. Say say bitmez :) Her ne kadar kocaman iki alışveriş merkezi olsa da Bakırköy meydanında, bence bu küçük butik işletmelerden alışveriş yapmak daha keyifli.

Şimdi bu butiklere bir yenisi daha eklendi; Zümra Butik !

Bugünkü açılışında ben de oradaydım. Hem zarif sahibesi Ümran Hanım, hem de konukların içtenliği bugünü benim için keyifli hale getirdi!

İçeride neler var derseniz; daha çok kalitesine güvendiği markaların ürünlerine yer vermiş Ümran Hanım. Huşe ve Gazzella ‘nın ürünleri ağırlıkta. Atölye Nas ve Sev Triko’nun da tasarım ürünleri dikkat çekiyor. Uzun trikolar, uzun tunikler, bol kesim pantolonlar, yelek ve ferace tarzı hayatımızı kolaylaştıran ürünler mevcut.

Benim bugünkü açılışta tercih ettiğim önü renkli, püskül detaylı tuniğim de herkesten geçer not aldı :) Açıkçası ben de çok severek giydim. Şifon detayları, renk uyumu ve bol kesim duruşu, kalbimi cezbetmeye yetti! Zümra Butik’in en sevilen ürünlerinden olmaya aday sanırım :)

Hem bu tuniğe, hem de daha fazla modele ulaşmak için, Carousel’in hemen arkasında; Taşevler Sokak’taki Zümra Butiği en kısa zamanda ziyaret edin.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 Tunik: ZÜMRA BUTİK, Şal: ARMİNE

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir