beylikdüzü escort

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

0

Geçtiğimiz hafta Ankara’da harika bir organizasyon gerçekleşti. Alanında ilk ve tek moda ve yaşam festivali olan; Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali , Çukurambar Ataköşk Otel ‘de ziyaretçileri ile buluştu. Her biri seçkin onlarca marka & butik, tasarımcı, girişimci, gurme, diyetisyen, yazar, psikolog, güzellik uzmanı, editör, blogger, gurme ve sanatçı bu festival aracılığı ile bir araya geldi ve takipçileri ile buluştu.

ankarafestival60’a yakın markayla Ankara piyasasına yeni bir soluk getiren festival, ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Söyleşiler, workshoplar ve imza günleri ile renklenen festival, katılımcıların keyifli ve dolu dolu bir 5 gün geçirmesine sebep oldu.

Ben de bu başarılı organizasyonda “Nasıl Giyerim” konulu söyleşimle yer aldım. Dinlemeye gelen, takipçi ve katılımcılara sonsuz teşekkürler. Festival aracılığı ile çok güzel insanlarla tanıştım. Ankaranın takipçisini çok sevdim 🙂 Umarım farklı platformlarda tekrar bir araya gelebiliriz.

büşra erdoğan toraman stil danışmanıFestival’in düzenleyicisi Nakış Organizasyon ve Naquesh Butik ‘in sahibi Taha Eser’i gönülden tebrik ediyorum. Ankara için harika bir adım attı.

Bir sürpriz daha, festivalin ikincisi de yolda. Katılamayanlar üzülmesin 🙂

Paylas.

Yorum Bırak