beylikdüzü escort

2018-2019 Sonbahar/Kış Trendleri

0

Bir mevsimi bitirip yeni bir mevsime başlamanın heyecanını yaşadığımız şu günlerde, markalar da yeni koleksiyonlarını bizlere sunmanın heyecanı içindeler. 2018-19 Sonbahar/Kış sezonu için stil tüyoları büyük moda haftalarında aylar öncesinden görücüye çıksa da; yeni sezonda hangi renkleri, hangi desenleri, hangi modelleri göreceğiz gelin birlikte yeniden bakalım.

Ekose Zamanı

Moda sahnesinin yıllardır vazgeçilemeyen deseni ekoseler yeni sezonda yine karşımıza çıkıyor. Özellikle ceketler, pantolonlar ve dış giyim ürünlerinde daha sık göreceğimiz bu desene dolaplarınızda yer açmaya hazır olun.

Çiçek Bahçesi

Kışın soğuk ve kasvetli havasını yok edecek çiçek desenler 2018/2019 Sonbahar-Kış sezonunda yine gündemde olacak. Uzun elbiseler, pelerinler, triko parçalar, etekler ve daha pek çok parçada bu deseni fazlasıyla görmeniz mümkün.

Pelerin

Gardropların en zarif dış giyim ürünlerinden biri olan pelerinler bu kış sıcak tutmak için geri dönüyor.. Yeni sezonda pek çok markanın koleksiyonlarında karşınıza çıkacak pelerinlerle stilinize hareket katabilirsiniz.

 Kovboy Stili

Sonbahar kış sezonunda Western rüzgarları estirmeye hazır olun! Püsküller ve deri detaylarla kendini gösteren bu kovboy stilinin etkilerini markaların koleksiyonlarında fazlasıyla görebilirsiniz.

Romantik Kış

Dantel işlemeli, şifon ve tülden uçuş uçuş elbiseler, romantik bir kış sezonunun da habercisi. Beyaz rengin hakimiyetindeki bu akımın naif, masum ve şiirsel halini çok seveceksiniz.

Biraz Işıltı

2018/2019 Sonbahar-Kış sezonu, elbiselerde dönem havası estirirken işin içine biraz ışıltı katmayı da ihmal etmiyor. Pullar ve payetlerle bezenmiş bu ışıltılı akımın yanı sıra, altın ve gümüş rengi parıltılı kumaşların hazır giyim koleksiyonlarında fazlaca yer aldığına şahit olabilirsiniz.

Püsküller

Kışın öne çıkan trendlerinden biri de, elbiselerin, eteklerin ucuna ya da kazakların önüne iliştirilmiş püsküller. Sade parçaları bir anda hareketlendiren bu trendi uygulamak için bu sezon biraz cesarete ihtiyacınız olabilir 😉

Paylas.

Yorum Bırak