2013 Yazının Gözlük Modelleri

Bu yaz yine “marjinalliğimden ödün vermem abi” diyenler için, farklı modeldeki aksesuarları görmeye devam ediyoruz. Özellikle yüz ve saç aksesuarları stilimizin en büyük tamamlayıcıları. Renkli şapkalar, fularlar, saç bantları, tokalar.. Ama en önemlisi de yazın olmazsa olmazı gözlükler! Renkli, irili, ufaklı, farklı şekillerdeki pek çok gözlük modeli içinden, 2013 yazının öne çıkan trend modellerini sıralayalım.

aynagözlük

Küçüğünden büyüğüne, gencinden yaşlısına, hemen hemen herkeste bu yaz ayna gözlükleri gördük! Hem de fazlasıyla. Farklı modellerde karşımıza çıkan ayna gözlüklerden en revaçta olanı, Ray-Ban modeli idi. Bir tek annemde görmediğim bu model, bu sezon gerçekten çok trend. Henüz yaz bitmeden bir adet edinmek gerek.

çiçekli gözlük

Sezona damgasını vuran çiçekleri acaba daha başka nerede göreceğiz derken, bu trend gözlük çerçevelerine de sıçradı. Dolce&Gabbana ‘dan Prada’ya, bütün dünya devlerine selam olsun, çiçekleri iyi ki hayatımıza soktular. Bu çiçekler, bu gözlüklere çok yakıştı!

hippi gözlük

Moda tekerrürden ibarettir tezini bir kere daha kanıtlayan hippi gözlükleri, 60’ların Janis Joplin ‘ine selam ediyor. Her nedense bir türlü sevmediğim bu gözlüklere, son zamanlarda alışmaya başlıyor gibiyim. Göz sürekli gördüğü şeye adapte oluyor sanırım. Bu yüzden, moda söz konusu olunca, asla asla demeyin!

kalpli gözlük

Bu yazın en sevgi dolu modellerinden biri olan kalpli gözlükler! Önceleri evcilik oynarken şakacıktan taktığımız bu modeller, şu günlerde çok trend. Bu gözlükle de dışarı çıkılır mı demeyin, bal gibi de çıkılıyor. Ruhu hep genç olanlar; rengarenk bu gözlükleri çok seveceksiniz.

Sevgiler.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir