2013 İlkbahar/Yaz Takı Dosyası

giriş fotosu

Aksesuarlar stilimizi tamamlayan en önemli parçalardır. Düz, sade bir elbisenin üzerine takacağımız şık bir kolye veya küpe ile bambaşka bir görüntü elde edebiliriz.

2013 İlkbahar-Yaz sezonuna baktığımızda iri taşlı takıların ön planda olduğunu görüyoruz. Geometrik detaylı ve değişik figürlü büyük takılar bu sezon stilimizi tamamlayan aksesuarlardan olacak.

TAKI GÖRSEL 1

Geçen sezondan bu yana etkisi devam eden yaka kolyeler, 2013 yazında da gündemde. Metalik görünümlü kolyelerin yanında, uzun askılı ve dolamalı kolyeler de ön plana çıkıyor. Hepsinin ortak noktası iri boncuklar ve taşlarla yapılmış olmaları.

TAKI GÖRSEL 2

Floral baskılar kıyafetlerde sıklıkla karşımıza çıkarken, bu sezon takılarda da etkisini gösteriyor. Çiçekli taşlarla tasarlanan küpeler, kolyeler ve bileklikler bu bahar stilimize ferah bir hava katıyor. Çiçekli kolyeleri kullanırken ise, düz renk basic bir bluz veya gömlek tercih edip pratik bir şıklık oluşturabiliriz.

basic çiçek

Kırmızı, pembe, saks mavisi, nar çiçeği, sarı ve yeşil renkler bu sezonun takı modasında başı çekiyor. Bu canlı renklerin bir arada kullanıldığı aksesuarlar için takı kutularınızda şimdiden yer açmaya başlayabilirsiniz.

GÖRSEL TAKI 3

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir